Sektörümüze Hoş Geldiniz!

Telefon

+90 (541) 842 06 02

E-mail

info@petrolasansor.com

Hakkımızda

Bir Bakışta Şirket Geçmişi

Awesome Image

Hakkımızda

Petrol Asansör, merkezi Batman'da bulunan, yarım asırlık bir tecrübe ve binlerce asansör montajının yapılmış olduğu köklü bir şirkettir. Her biri alanında uzman mühendis ve personelleriyle Batman'da çalışmalarına devam etmektedir. Şahıs asansörü başta olmak üzere, yük asansörleri ve araç asansörlerinin montaj, servis ve bakım hizmetleri yapılmaktadır. Petrol Asansör, sahip olduğu teknik kadro ile, yurtiçi ve yurtdışındaki standart dışı uygulamalarda özel projeler sunabilmektedir. Ülkemizde alışveriş merkezleri ve işmerkezlerinin artmasıyla yürüyen merdiven ihtiyacı artmıştır. Uzun yıllardır yürüyen merdiven montajı yapmış olan Petrol, son yıllarda artan talebi uzman ekibi sayesinde karşılayabilmektedir.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle, sağlamış olduğumuz yüksek güven ve iş ahlakımızla, müşterilerimizin ilk tercihi olarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Sektörümüzde bizleri ilgilendiren konularda, günümüz teknolojisinin bizlere sunduğu iletişim kaynak ve cihazlarını kullanarak, kendisini geliştiren ve yenileyen ileriye dönük yenilikçi ve girişimci bir firma olmak.

Bizimle Görüşün

Kendinizi inanılmaz bir deneyim ve en iyi nihai ürünle sonuçlanan gerçek bir ortaklık içinde çalışırken bulacaksınız.